3DTuning v3.7.160 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

3DTuning v3.7.160 KİLİTLER AÇIK APK, araba ve modifiye üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını 3DTuning firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz garajda araçları modifiye etmek ve daha güzel bir hale getirmektir. 3DTuning içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm araç ve özelleştirme paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, arabaları istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Onlarca malzeme, detaylı modifiye sistemi, tamamı gerçek markalarda – modellerde araçlar ve dahası sizleri bekliyor. 3DTuning v3.7.160 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 3DTuning Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

3DTuning v3.7.160 MOD APK İNDİR – 90MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

3DTuning v3.7.160 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

3DTuning 3.7.160 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm araçların, malzemelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.