Absolute RC Plane Sim v3.56 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Absolute RC Plane Sim v3.56 UÇAK HİLELİ APK, model araç simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Happy Bytes LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz açık alanlarda model uçak – araba – gemi gibi araçları simüle etmek ve görevleri tamamlamaktır. Absolute RC Plane Sim kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki pek çok araç kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani tüm uçak, helikopter ve dahasını açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araçları kullanabilirsiniz  Detaylı kumanda sistemi, farklı model araçlar, zorlayan parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. Absolute RC Plane Sim v3.56 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Absolute RC Plane Sim Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Absolute RC Plane Sim v3.56 MOD APK İNDİR – 64MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Absolute RC Plane Sim v3.56 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Absolute RC Plane Sim 3.56 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm modeller kullanıma açıktır.

UYARI : oyun içindeki modelleri indirmek için internet gereklidir, ilk açılışta listede araçlar gözükmeyebilir, 2-3 dakika beklemeniz gerekebilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.