AirAttack 2 v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

AirAttack 2 v1.5.2 PARA HİLELİ APK, uçak savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Colya stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçakla bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. AirAttack 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız cephane hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz uçağı satın alabilir, rahatça geliştirebilirsiniz. 2.Dünya Savaşı döneminden uçaklar, uzun süren savaşlar, güçlü düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. AirAttack 2 v1.5.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. AirAttack 2 Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

AirAttack 2 v1.5.2 MOD APK İNDİR – 147MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

AirAttack 2 v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AirAttack 2 1.5.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

AirAttack 2 1.5.2 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

AirAttack 2 1.5.2 mermi hile apk : oyun içinde asla özel cephaneniz asla azalmaz istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.