Alien Creeps TD v2.32.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Alien Creeps TD v2.32.0 PARA HİLELİ APK, savunma ve mini savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Outplay Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanalar – kuleler ile düşman baskınlarını durdurmak ve bölgenizi savunmaktır. Alien Creeps TD içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede savunma kulelerini geliştirebilir, kahramanlarınızı eğitip yenilmez olabilirsiniz. Farklı yeteneklerde kahramanlar, güçlü düşmanlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Alien Creeps TD v2.32.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Alien Creeps TD Play Store’da 870.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Alien Creeps TD v2.32.0 MOD APK İNDİR – 98MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Alien Creeps TD v2.32.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Alien Creeps TD 2.32.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Alien Creeps TD 2.32.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonra elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.