Reportar esta app

Açıklama

Another Tomorrow v1.0.2 FULL APK, bulmaca, hikaye ve gizem türünü seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunlarıyla bilinen Glitch Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz karmaşık dioramalar içinde ipuçlarını aramak, kilitleri açmak ve bir sonraki aşamaya geçmektir. Another Tomorrow v1.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup herkes için indirilmeye sunulmuştur. Kafa yoran mini dünyalarda seçimler yaparak ilerlemek, olayları çözmek ve yeni aşamalara ulaşmak parmaklarınızın ucundadır. Oyunda takıldığınız aşamalarda ipuçlarını belirten bir yardımcıda bulunmaktadır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Another Tomorrow Play Store’da 92.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Another Tomorrow v1.0.2 FULL APK İNDİR – 892MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Another Tomorrow v1.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.