Weather Forecast 14 days Pro – Meteored News

  • Ödeme
☔ Hava Durumu Haberleri ve Canlı Radar, 🌀 Kasırga izleyici, ⛈ Saatlik Tahmin, ⚠️ Uyarılar
4.7/5 oylar: 25,027
Gerçekleştirme
02.08.2021
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Meteored – Pro Sürüm

Ücretsiz sürümde mevcut olan her şeye ek olarak:
✅ Artık reklam yok.
✅ Bağımsız Uygulama. Yalnızca bir kez ödeyin ve sonsuza kadar saklayın.
✅ Ana ekranınızda görmek istediğiniz bilgileri seçin.
✅ Kilidi Açılmış Renk Temaları.
✅ İki katına kadar konumu kaydedin.

★ ⚠️ UYARILAR VE BİLDİRİMLER ★
Hava durumu uygulamamızla, bölgeniz için Ulusal Hava Durumu Hizmetinden fırtınalar, kuvvetli rüzgarlar, kasırgalar, tropikal fırtınalar ve diğer uyarılar dahil olmak üzere resmi hava durumu uyarıları ve canlı radar uyarıları alırsınız. Önümüzdeki birkaç saat için olumsuz hava olayları tahmini. Ek olarak, optimum uygulamamız Asistan , önümüzdeki günlerde önemli hava durumu değişiklikleri hakkında sizi bilgilendirebilir.

★ 🌀 GERÇEK ZAMANLI RADAR, TAHMİN HARİTALARI VE UYDULARI 📡 ★
Şuan uygun! Önümüzdeki günler için hava tahminini gösteren, ECMWF ‘ye dayalı yeni bir animasyonlu dünya hava durumu haritası. Canlı radar hizmetimizin ve ayrıca kasırga izleyicimiz ve fırtınamızın keyfini çıkarın, NOAA tarafından sağlanan görünür ve kızılötesi uydu görüntülerinin yanı sıra NWS tarafından sağlanan son birkaç saatin animasyonlu hava durumu radarına erişin .

★ HAVA DURUMU HABERLERİ ★
En son hava durumu olaylarından haberdar olmak için haberlerimizin yeni bölümünü kontrol edin. Trend olan konular ve en son tahminler hakkında bilgi sahibi olun. Dahası, dünyanın bazı yerlerinde şiddetli hava ile ilgili etkileyici videoları izleyebilir ve son olarak ama en önemlisi, meteoroloji uzmanlarımız tarafından hazırlanan bilimsel makalelerimiz sayesinde hava olayları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

★ ÖZELLEŞTİRME ★
Mevcut tüm özellikleri keşfederek uygulamadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Başarılar uygulamamızı tamamlayarak yeni Renk Temalarının kilidini açın. Unutmayın, sıcaklık değiştiğinde uygulama otomatik olarak renk değiştirir!

★ HAVA DURUMU ★
Basit bir parmağınızı kaydırarak mevcut koşulları ve önümüzdeki 14 gün için hava tahminini kontrol edin. Isı endeksi veya sıcaklık, yağış, rüzgar hızı ve yönü, rüzgar soğuğu, basınç, bulutluluk, nem, UV indeksi, gün batımı ve gün doğumu saatleri ve hatta ayın evresi gibi ayrıntılı saatlik bilgileri görüntülemek için bir gün seçin. Harika grafiklerimizle yerel havanın gün boyunca nasıl değişeceğini görmek için cihazınızı yana çevirin.

★ WIDGETS ★
Masaüstünüzü şu anda mevcut olan en modern widget’larla özelleştirebilirsiniz. Yerel hava durumu tahminlerinizi kontrol edebileceğiniz farklı boyutlar ve hava durumu verilerine sahip 8 adede kadar widget’a erişebileceksiniz.

★ PAYLAŞ
WhatsApp, Twitter veya Facebook gibi kullanmak istediğiniz herhangi bir cihaz veya sosyal ağ üzerinden istediğiniz zaman arkadaşlarınız ve ailenizle hava durumu tahminlerini paylaşın.

★ KULLANILABİLİRLİK ★
Tam olarak mevcut konumunuzla en alakalı tahmini bulun veya dünyanın her yerinden 6.000.000’den fazla favori konumunuzu arayın. 50’den fazla ülkede ve 20 dilde mevcuttur.

Bu uygulama, şu anda bulunduğunuz konum için hava durumu tahminlerini, hava durumu uyarılarını, bildirim çubuğundaki sıcaklığı, widget’leri ve önemli olaylarla ilgili bildirimleri etkinleştirmek için konum verilerini toplar.

★ Meteored – Hava tutkusu, bizimle keyfini çıkarın ★
En önemli projeler gibi, Meteored de arkasındaki harika insan ekibi tarafından mümkün kılınmıştır.

Hakkımızda
https://www.theweather.com/about-us

Bu uygulamayı kullanmak için gizlilik politikasının yanı sıra Meteored hüküm ve koşullarını kabul etmelisiniz.

Gizlilik Politikası

https://www.theweather.com/privacy.html

Yasal uyarı

https://www.theweather.com/legal_notice.html

HABERLER

- Daily Graph
- Moon phase
- Forecast based on ECMWF. ©Meteored.

Our support team is always available to help if you with any questions, you can contact us at support@meteored.com

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.