Reportar esta app

Açıklama

AquaLife 3D v81.6.4 PARA HİLELİ APK, balık yetiştirme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gladiators Software firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz akvaryumlarda balıkların tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenmek, büyümelerini sağlamak ve satıp para kazanmaktır. AquaLife 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz balıkları ve dekorasyon malzemelerini satın alabilirsiniz. Gerçek balık türleri, akvaryumunuz için özel eşyalar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. AquaLife 3D v81.6.4 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. AquaLife 3D Play Store’da 18.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

AquaLife 3D v81.6.4 MOD APK İNDİR – 106MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

AquaLife 3D v81.6.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AquaLife 3D 81.6.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

AquaLife 3D 81.6.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.