Reportar esta app

Açıklama

Archero v3.9.0 CAN HİLELİ APK, zindanlarda mücadele ve aksiyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Habby firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde kahramanınızla düşman hedeflerini yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Archero içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, yüksek atak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip karakterler, onlarca aşama, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Archero v3.9.0 sürümünde yeni karakter, etkinlikler ve bölümler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Archero Play Store’da 1.640.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Archero v3.9.0 MOD APK İNDİR – 63MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Archero v3.9.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Archero 3.9.0 can hile apk : oyunda haritaya yüksek canla giriş yaparsınız.

Archero 3.9.0 yüksek atak hile apk : oyun içinde düşmanlarınızı tek atak ile yok edebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.