Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Armed Air Forces v1.055 MOD APK – Uçak HİLELİ

Armed Air Forces v1.055 MOD APK – Uçak HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Armed Air Forces v1.055 Uçak HİLELİ APK, simülasyon ve uçak yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Flight Sim firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde uçuşlar yapmak, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınızı imha etmektir. Armed Air Forces – Jet Fighter Flight Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan uçakların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı modellerde uçaklar, geniş harita, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Armed Air Forces v1.055 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve çift parmak ile sağlanabilmektedir. Armed Air Forces Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Armed Air Forces v1.055 MOD APK İNDİR – 251MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Armed Air Forces v1.055 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Armed Air Forces 1.055 uçak hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan uçakların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.