aşırı uçak simülatör 2019 pilot uçuş oyunlar APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Bu yeni 3B sinek pilot uçak simülatöründe, pilot uçak oyunlarında bir kahraman olun ve ticari uçağınızı hedefe uçurun. Uçak simülatörü, 3D grafikler ve animasyonlar ile size en gerçekçi uçak oyunları deneyimini sunar. Gerçek 3B ekstrem iniş senaryoları ile yolcu uçağı veya akrobasi alanındaki bir savaş alanının Pilot Uçak simülatörü. Fly uçak pilot simülatörü 2017, Android için geliştirilmiş oldukça gelişmiş bir yeniden yapımdır. İyi bir hava pilotu uçak oyunları veya bir uçuş simülatörü arıyorsanız, o zaman 3D sürüşü uçmak harikadır, süper pilot olun ve kendi seçtiğiniz uçan uçak simülatörü 2017 başlangıç ​​noktasını uçurun. Uçan uçak taşıyıcısı veya savaşçısı 3D, harika bir 3D ordu hava jeti şehir pilotu uçak simülatörü uçak oyunları macerasıdır. Başka bir hava gösterisi şehir pilot oyununa başlayalım. Gücü parmaklarınızın ucunda hissedin. Uçak oyunlarında kargo uçakları ve hava gösterisi jetleri ile uğraşın ve ardından uçağınızı uçan nakliye becerilerinizi arkadaşlarınıza gösterin.

Uçuş simülatörünüzdeki başlangıç ​​noktası bölgenize geldiğinde, şehir pilot uçağını yavaşlatın ve aşırı inişlere hazırlanın, çarpmamaya dikkat edin. Uçak motorunu çalıştırın, iç cesaretinizin kontrolünü elinize alın ve çeşitli çarpıcı yerlerde uçak nakliye aracını uçururken her türlü uçak oyununda temsilcinin gücünü hissedin. En yüksek puanı almak ve bunu oynamak için tüm arkadaşlarınızı yenmek için savaşın ve gökyüzünde uçun, yüksek puanınızı artırmanıza yardımcı olmak için çok sayıda düşman uçağı alın ve hatta uçak oyunlarının tüm kalan eğlencesinin tadını çıkarmak için daha fazla uçağın kilidini açın. Doğru havaalanına gittiğinizi onaylamak için uçağı her geçiş noktasından kaydırın ve yönlendirin. Sol veya sağ taraftan manzarayı seçerek güzel manzaranın tadını çıkarabilir ve çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Gerçekçi pistlerde güvenli başlangıçları ve aşırı inişleri tamamlamak için savaş dışı uçak uçuş pilot simülatöründe maceralı uçak reprodüksiyonunun keyfini çıkarın. Uçan uçak taşıyıcısı olarak geliştirilen beceriler ve bu uçak uçan simülatörünü oynayarak öğrenme, uçak jet uçan simülatör oyun deneyiminizi daha verimli hale getirebilir ve akrobasi alanında en çok ihtiyaç duyulan eğlenceyi ekleyebilir.

Bu fantastik uçak uçuş pilot simülatörü size tam açık gökyüzü, buharlı yağmur, gök gürültülü fırtınalar, gündüz ve gece çemberi ve farklı çevre koşulları sağlar. Bu uçak uçuş pilot simülatörü oyunu, 3d uçak simülatör oyunlarını kullanan diğer gerçek hava yarışlarından daha fazla oynamak ve acil durum uçuş hava yarışlarında aşırı inişlerin tadını çıkarmak ve deneyimlemek için yeni bir maceracı sunuyor. Her seviye bir önceki seviyeden daha zordur. Diğer uçuş simülatörü veya uçak oyunları gibi, bu uçan uçak taşıyıcı oyunu da hava şovu severler için akrobasi içermesine rağmen yaş şiddetini içermiyor. Uçan simülatör oynamak veya hava gösterisi uçuş pilotu uçak oyunlarına katılmak, şehir, göller ve okyanusları içeren sonsuz ortamla gerçekçi bir şekilde gösterildi. Oyun, gerçek hayattaki uçak uçan simülatör senaryolarından ve hava yarış uçağınızda arabaları taşımak için pilot görevinden oluşur.

Oyun özellikleri:
: Modern şehir havalimanları ve muhteşem havayolları, 2017’nin en iyi şehir uçak oyunlarından birini havaya uçuracak.
: Çılgın akrobasi için en uygun gerçekçi uçak uçuş fiziği.
: Kolay Kontrol ve Farklı Ortam, 2017 şehir uçağı simülatörüne gitmek güzel.
: İmkansız ekstrem inişle yüzleşmek için tam bir Taşıma Oyunu
: Uçan Uçak Heyecanı ve hava gösterisinde akrobasi keyfini çıkarın.
: Kalkış sırasında büyük boyutlu 3D efektler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.