Backyard Parking Stage Two v1.1 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Backyard Parking Stage Two v1.1 ARABA HİLELİ APK, araba park etmek ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Waldschrat Studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehirde sürüş yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Backyard Parking Stage Two içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK tüm arabaların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede tüm yolların kralı olabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, onlarca aşama, zorlu park yerleri ve dahası sizleri bekliyor. Backyard Parking Stage Two v1.1 sürümünde yeni araba ve bölümler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup se kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Backyard Parking Stage Two Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Backyard Parking Stage Two v1.1 MOD APK İNDİR – 1747MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Backyard Parking Stage Two v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Backyard Parking Stage Two 1.1 araba hile apk : oyundaki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.