Bad Girls Wrestling Game: GYM Kadınlar savaş Dövüş APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Bu amatör kız oyunları mücadelede deneyim mücadele tekliflerde süperstar modeli kızlar güreş Kötü kızlar. oyunlar güreş Kötü kızlar gerçek profesyonel spor kadın mücadele eylemlerle birleştirilir. jimnastik kızlar kulübün dünyasına hoşgeldiniz o güreş ve offline oyunları mücadelede çoklu kadın güreşçi farklı düzeylerde bulunur boks turnuvası gerçek serbest efsaneler gibi görünüyor. gelişmiş dövüş stilleri ve teknikleri ile farklı modeli kız güreşçi arasından seçim. senin kadın rakibin enerjisini aşağı çekmek için profesyonel beceri ve şaşırtıcı açılan gücünü kullanın. oyunlar güreş En son spor salonuna kızlar size HD kalitesinde grafikler ve gelişmiş oyun modları ile kulüp şampiyonluk güreşi kadınlarda dünya süper starlar modellerine karşı yarışma şansı verecektir. Kötü kızlar güreş özel oyunlar severler mücadele amatör kızlar, profesyonel kadınlar için tasarlanmıştır.

Oyun Modu & Wretling Oyuncu Seçimi Çal Mücadele:
kavga oyunları çevrimdışı Bu jimnastik kız olarak, oyun çok basit ve kolaydır. Bu kadınlar güreş aksiyon spor oyunu üç şaşırtıcı ve farklı modlarda geliştirdi. İlk olarak, favori Kötü kız güreşçi seçmek gerekir. Spor Kadınlar savaşçıları kategori sonra bir kraliyet savaş modunu seçmek kadın amatör, profesyonel gibi güreşçi, ve efsaneler & üç farklı türden oluşur. oyunlar güreş Bu kızlar, kraliyet savaş modu hikaye modu ve boşaltma modu gibi iki farklı dövüş oyun modları oluşmaktadır. Bu gerçek çok oyunculu yumruk boks eylemleri ile birleştirilir.

Kötü Kızlar Kulübü Story Modu:
Hikaye modu kraliyet bahçe-güreş ringde rakiplerine karşı öfke yoğunluğunu artıracak bu mücadele oyunlar, kişisel intikam olabilecek her türlü mücadelede arkasında yıldızları güreş kötü kız gerçek yaşam ile ilgili. oyunlar güreş tarihinin ilk defa; kötü kız pehlivanın çatışmalar farklı & son oyun zorlukları kişisel kavgalar çevrilecektir.

Nakavt Modu Güreş:
Farklı düzeylerde zorlu üst kötü kadın güreşçiler özellikleri “nakavt” kavga oyunları modunda,. Ancak, akılda nakavt modunda ikinci bir şans tutun. maç kazanan nakavt oyunları kavga güreş jimnastik kız gücü, yoğunluğu ve heyecanı artıracak. oyun mücadele kızlar özel boks ve güreş oyunları sevenler için tasarlanmıştır.

Oyun Kazanma Ödül Mücadele:
Her güçlü kötü kız güreşçi mücadele bir rakibe karşı kazanmak için puan kazanın. dünyanız güreş kız ve boks becerileri yukarı Seviye sıralaması bir üst düzey olsun. Bir maç kazanan her kraliyet güreş rumble için puan almak yeni grevler ve modern dövüş stilleri ile güç, hız ve doğruluk yükseltin. Bir sonraki rakipler zorlu çevrimdışı güreş oyunlarında en iyi güreşçi olmak.

Çevrim Oyun Günlük Ödüller:
“Günlük ödülleri modunda” olarak, sonuçta yeni grev ve mücadele stilleri ile güç, hız ve doğruluk yükseltir fazla puan almak, bir sonraki kötü modeli kız kilidini yardımcı olacak günlük bonus puan kazanacaksınız. Maksimum puan Küpe ödüllendirilir videoları izleyerek bir sonraki seviyeye kilidini. Eğer kızlar için en iyi dövüş oyunlarından arıyorsanız o zaman çok doğru adrestesiniz.

Oyunu Güreş Kötü Kızlar: GYM Kadınlar Games Özellikleri Mücadele:

Kraliyet kötü kız güreşçi listesinden bir oyuncuyu seç •
• Yüz çevrimdışı zorlu kadınlar savaşçılar güreş ve arka bahçe pisti kraliçesi haline
senin güreş becerilerini test etmek için iki farklı oyun modu Enjoy •
• “Story Mode” içindeki tüm serbest stil spor güreşçileri yenin
• Aşırı mücadele becerilerini test edecek “Nakavt Modu” zorlu
• Kötü kızlar Ağır şampiyon süper yıldızları güreş, dünya kadınlara karşı mücadele
Aşırı gümbürtü mücadele hareketlerle eylem rakiplerini güreş • Kraliyet kızlar
oyunlar güreş • Win kızlar ve sonraki meydan kilidini puan ödüllendirilin
• Arka plan müziği ve ses efektleri enerjinizi artıracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.