Banana Kong Apk Sınırsız Muz Mod 1.9.7.20 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Banana Kong Apk Sınırsız Muz Mod 1.9.7.20 İndir

Banana Kong Apk, saçma ama zarif bir hikaye, oyun gerçekten mobil için doğdu. Mobil oyun bağımlıları genellikle çeşitli türleri oynar ve bağımlılık yapan türlerden biri de Banana Kong gibi durmadan sonsuz koşudur. Zaman öldürmek için bazen bir oyun açan akıllı telefon kullanıcılarına gelince, Banana Kong’u bir kez denemeleri gerekiyor. Çünkü son derece eğlenceli.

Banana Kong Apk oyununun konusu saçma ama o kadar zarifti ki ona karşılık vermek istemiyorum. Kong, sevimli, tombul bir maymundur. Bir gün yemek için muz ararken, arkasından büyük bir gürültü geldi. Geri baktı. Kıçının arkasından büyük bir heyelan geliyordu. Ama bu, her şeyi ezebilen, Kong’umuzu korkutan bir muz kabuğu dağıdır. Bu yüzden çılgınca olabildiğince hızlı koştu.

Kong kaçarken sağlığını korumak için muz yemeyi, gücünü artırmak için enerji beslemeyi, elbisesini değiştirmeyi veya engelleri aşmak için daha fazla beceri öğrenmeyi unutmaz. Ve elbette yol nehirler, timsahlar, uçurumlar, yağan yağmurlar, kayalar gibi engellerle dolu…

Olay ve durum bundan ibaret. Ancak gerçekten oyuna odaklanırsanız, zaman zaman kendinizi bağımlı hale getirirsiniz. Çünkü geliştirici, “ana yemeklere” ek olarak, sizi aşık edecek bir dizi “garnitür” de akıllıca koydu.

Heyecan seviyesini artırmak için Kong’un yolda maymunumuza zor bir zamanda kaçmasına yardım edecek birkaç arkadaşı olacak. Kuşlar, Kong’un uçurumun üzerinden uçmasına yardım eder. Domuzlar Kong’un düşmandan çok hızlı kaçmasına yardım eder…

  • Banana Kong Apk Sınırsız Muz Mod 1.9.7.20 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Muz

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.