Banana Kong v1.9.7.20 MOD APK – MUZ / CAN HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Banana Kong v1.9.7.20 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FDG Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız maymun ile bulunduğunuz ormanda daima ileri doğru gitmek, engelleri – tuzakları aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Banana Kong içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız muz hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede gorili istediğiniz gibi geliştirebilir tüm eşyaları satın alabilirsiniz. Aşılması zor engelleri, özel yetenekleriniz, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Banana Kong Play Store’da 4.730.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Banana Kong v1.9.7.20 MOD APK İNDİR – 68MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK[/button

[notice align=center]

Kurulumu

Banana Kong v1.9.7.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Banana Kong 1.9.7.20 muz hile apk : oyuna giriş yaptığınızda muz miktarına bakmanız yeterlidir.

Banana Kong 1.9.7.20 can hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kalp miktarına bakmanız yeterlidir.

[/notice]

TOPRAK KOÇ

[notice align=center]

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

[button url=https://androidoyun.club/cloud-mail-ru-uzerinden-dosya-indirme target=blank color=77bb66 size=17 icon=tool icon_size=32]dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/notice]

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.