Battlefield Mobile v0.6.0 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Battlefield Mobile v0.6.0 FULL APK, FPS, silahlı çatışma ve aksiyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformuna yakında sunulacak oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz haritalarda silahlı karakterinizle rakip takıma karşı mücadele etmek ve birinci olmaktır. Battlefield Mobile henüz ülkemiz için sunulmadığından erken erişim olarak ekliyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, test edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, farklı ekipmanlar – silahlar, uzun soluklu çatışmalar ve dahası sizleri bekliyor. Battlefield Mobile v0.6.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battlefield Mobile Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunun deneme sürümüdür, grafik kalitesi iyi değildir, sadece mekanikleri test etmek için sunulmuştur. APK dosyasının kurulup – oynanabilmesi için ARMV8 destekli cihaz şarttır.

Battlefield Mobile v0.6.0 FULL APK İNDİR – 95MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Battlefield Mobile v0.6.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.