BattleOps v1.4.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

BattleOps v1.4.3 PARA HİLELİ APK, FPS, silahlı çatışma ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Techouse Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz haritalarda karakterinizle düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve mücadeleyi kazanmaktır. BattleOps içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahları satın alabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar, zorlu düşmanlar, farklı çatışma ortamları ve dahası sizleri bekliyor. BattleOps v1.4.3 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. BattleOps Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para, elmas ve künye harcadıkça artar (ilk harcamayı yapacak miktara sahip olmanız gerekiyor), merminiz sınırsızdır.

BattleOps v1.4.3 MOD APK İNDİR – 225MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

BattleOps v1.4.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BattleOps 1.4.3 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

BattleOps 1.4.3 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

BattleOps 1.4.3 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz sınırsızdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.