Be the Manager 2022 v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Be the Manager 2022 v1.1.2 PARA HİLELİ APK, taktik, menajerlik ve takım yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Mobisoca firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız menajer karakter ile başında bulunduğunuz takımı başarılı bir şekilde yönetmek, maçlara çıkmak ve rakip takımları yenmektir. Be the Manager 2022 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kulübünüz için en iyi futbolcuları transfer edebilirsiniz. Transferler, mali – teknik işler, farklı liglerde yüzlerce kulüp ve dahası sizleri bekliyor. Be the Manager 2022 v1.1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Be the Manager 2022 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde jeton miktarınız harcadıkça artar.

Be the Manager 2022 v1.1.2 MOD APK İNDİR – 10MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Be the Manager 2022 1.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Be the Manager 2022 1.1.2 jeton hile apk : oyun içinde jeton miktarınız harcadıkça artar.

Be the Manager 2022 1.1.2 para hile apk : oyun içinde jeton bozdurarak kulübünüze para aktarabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.