Beach Buggy Racing 2 v2022.02.17 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Beach Buggy Racing 2 v2022.02.17 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Vector Unit firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollarda aracınızla daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi geçmek ve birinci olmaktır. Beach Buggy Racing 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, istediğiniz arabaları satın alıp, rahatça sandık açabilirsiniz. Hızlı rakipler, farklı araç modelleri, zorlu yollar ve dahası sizleri bekliyor. Beach Buggy Racing 2 v2022.02.17 sürümünde Hot Wheels etkinlikleri eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Beach Buggy Racing 2 Play Store’da 530.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.

Beach Buggy Racing 2 v2022.02.17 MOD APK İNDİR – 170MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Beach Buggy Racing 2 v2022.02.17 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beach Buggy Racing 2 2022.02.17 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.

Beach Buggy Racing 2 2022.02.17 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak sınırsız paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.