Best Fiends – Sevimli Kahramanların Bulmaca Oyunu! APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

Dünyada 90 milyondan fazla kişinin oynadığı büyük maceraya sen de katıl! Toplam 3000’den fazla bölümde saatlerce sürecek eğlencenin ve heyecanın tadını çıkar!

Sevimli Kahramanlarımız Temper, Kwincy ve arkadaşları ülkeleri Minutia’da barış ve mutluluk içinde yaşamaktaydı, ta ki uzaydan gelen gizemli meteor Boom tepesinde uyuyan Sümüklü Böcekleri birer canavara dönüştürene kadar. Uyanan Sümüklü Böcekler Minutiayı istila ederek herkesi kaçırdılar. Bu saldırıdan tek kurtulan küçük afacan Temper oldu.

Yeşil maskesini takarak kahraman olmaya karar veren Temper önce kaçırılan arkadaşlarını bulmak sonra da Minutiaya yeniden huzur getirmek için yola çıkmaya hazır!
Sen de hazır mısın?

ÖZELLİKLER:

* TAKIMINI KUR: Sevimli Kahramanlarımızı tek tek kurtar ve onları takımına ekle!
* STRATEJİNİ BELİRLE: Her Kahramanın kendine özel farklı bir gücü var! Her bölümde hangi kahramanın senin yanında savaşıcagına sen karar vericeksin.
* ŞAMPİYON OL: Bölümleri herkesden hızlı tamamla, önce Türkiye Şampiyonu sonra Avrupa Şampiyonu ol! Muhteşem ödüller kazan!
* EĞLENCELİ BULMACALAR: Oynaması kolay ve eğlenceli binlerce bölümle uzun bir maceraya hazır ol.
* SÜRÜKLEYİCİ BİR DENEYİM: Şahane grafikler ve harika müzikler eşliğinde büyüleyici Minutia dünyasını keşfet!
* GÜNLÜK ETKİNLİKLER: Her gün yenilenen oyun içi etkinliklerin ve her ay yapılan güncellemelerin keyfini çıkar!
* ANİMASYONLARI İZLE: Sinema filmi kalitesinde çekilen Best Fiends videolarını izleyek Kahramanlarımızı ve Sümüklü Böcekleri daha yakından tanı!

Hemen şimdi ücretsiz yükleyip başlayabilirsin!

LÜTFEN DİKKAT! Best Fiends’i indirmek ve oynamak TAMAMEN ÜCRETSİZDİR fakat bazı oyun öğeleri gerçek parayla satın alınabilir. Bunu devre dışı bırakmak için cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir