Beyblade Burst v10.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Beyblade Burst v10.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Hasbro Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığını Beyblade ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmektir. Beyblade Burst içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm arenaları, Beyblade parçalarının kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir yan ürünleri kullanabilirsiniz. Farklı özelliklerde Beyblade modelleri, karmaşık arenalar, dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Beyblade Burst v10.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. BEYBLADE BURST app Play Store’da 500.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler


BİLGİLENDİRME : oyun içindeki tüm arena ve malzemelerin kilidi açıktır. Ayrıca markete her giriş-çıkışta yeni Beyblade satın alabilirsiniz, 7 gün beklemeniz gerekmez.

Beyblade Burst v10.0 MOD APK İNDİR – 420MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Beyblade Burst v10.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beyblade Burst 10.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Beyblade Burst 10.0 hile apk : oyun içindeki arena ve malzemelerin kilidi açıktır.

Beyblade Burst 10.0 beyblade hile apk : oyun içinde markete her girip-çıkışta yeni bir beyblade satın alabilirsiniz, 7 gün beklemeniz gerekmez.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.