Reportar esta app

Açıklama

Bhop Pro v2.1.2 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu ve parkur oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını begma stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollarda daima ileri doğru gitmek, engelleri – tuzakları aşmak ve rakiplerinizi geçmektir. Bhop Pro içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz bıçakları satın alabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. CS: GO’dan gelen ekipmanlar, farklı haritalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Bhop Pro v2.1.2 sürümünde yeni harita eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Bhop Pro Play Store’da 345.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaya dikkat ediniz.

Bhop Pro v2.1.2 MOD APK İNDİR – 143MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Bhop Pro v2.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bhop Pro 2.1.2 para hile apk : oyun içinde her kasa açtığınızda paranız 1.000 artar.

Bhop Pro 2.1.2 özel kasa hile apk : oyun içinde değerli bıçakların – eldivenlerin çıktığı booster kasa miktarınız sınırsızdır, istediğiniz kadar açabilirsiniz. Değerli eşyaları satıp, marketten istediğiniz bıçak – pelerin – eldiveni satın alabilirsiniz.

UYARI : oyun içinde paranız 500.000’i geçmesin, aksi halde çok oyunculu kısımda engellenebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.