Blackmoor 2 v11.3 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Blackmoor 2 v11.3 PARA HİLELİ APK, macera ve platform türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Four Fats Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz epik dünyada düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterlerinizi geliştirip istediğiniz ekipmanları kullanabilirsiniz. Onlarca aşama, tehlikeli canavarlar, farklı yeteneklerde kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Blackmoor 2 v11.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Blackmoor 2 Play Store’da 38.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Blackmoor 2 v11.3 MOD APK İNDİR – 155MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Blackmoor 2 Fantasy Action Platformer v11.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blackmoor 2 11.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.