Reportar esta app

Açıklama

Bladed Fury v1.0.0 FULL APK, aksiyon, macera ve kıyasıya mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PM Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı kahraman ile bulunduğunuz mistik dünyada yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve karanlığa karşı olan savaşı kazanmaktır. Özel yetenekleriniz, kılıcınız ve tehlikeli bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. Gizemli Çin Mitoloji evreni, kombolar, canavarlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. kBladed Fury v1.0.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup herkes için indirebilir hale gelmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Bladed Fury Play Store’da 68.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bladed Fury v1.0.0 FULL APK İNDİR – 842MB

YEDEK LİNK

Kurulumu

Bladed Fury v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.