Blitzkrieg Fire v1.101 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Blitzkrieg Fire v1.101 FULL APK, askeri savaş ve strateji türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Wirraway Software firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz askeri birlikleri başarılı bir şekilde yönetmek, düşmanlarınızla harita üstünde savaşmak ve galip gelmektir. Gerçek zamanlara ait haritalar, farklı yeteneklerde askeri birimler, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. 2.Dünya Savaşı’nın kara, hava ve deniz muharebeleri parmaklarınızın ucunda olacaktır. Blitzkrieg Fire v1.101 sürümünde yeni askeri birimler, haritalar, savaşlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Blitzkrieg Fire Play Store’da 49.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Blitzkrieg Fire v1.101 FULL APK İNDİR – 88MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Blitzkrieg Fire v1.101 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.