Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.13.71 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.13.71 PARA HİLELİ APK, küp ve inşa etme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz küpten dünyada inşaat işlerini yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Block Craft 3D İnşaat Oyunu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz bina şablonlarını satın alabilir rahatça inşa edebilirsiniz. İnsanlar – hayvanlar, yüzlerce blok, zorlu inşaatlar ve dahası sizleri bekliyor. Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.13.71 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Block Craft 3D İnşaat Oyunu Play Store’da 2.360.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.13.71 MOD APK İNDİR – 84MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.13.71 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Craft 3D İnşaat Oyunu 2.13.71 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : oyunda elmas hilesi olmuyor, sadece para (altın) hilelidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.