Reportar esta app

Açıklama

Blocky Highway v1.2.4 PARA HİLELİ APK, yoğun trafikli yollarda araba sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını DogByte Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollar üstünde daima ileri doğru gitmek ve kaza yapmadan yüksek puanlara ulaşmaktır. Blocky Highway: Traffic Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede yolların kralı olabilir, yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Farklı sürüş bölgeleri, özel araçlar, zorlu yollar ve dahası sizleri bekliyor. Blocky Highway v1.2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Blocky Highway Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Blocky Highway v1.2.4 MOD APK İNDİR – 16MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Blocky Highway v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım. Blocky Highway 1.2.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.