Bloons TD 6 v30.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Bloons TD 6 v30.2 PARA HİLELİ APK, mini savaş, savunma ve taktik oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ninja Kiwi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde maymun kahramanlar ve kulelerle balon saldırılarını durdurmak ve bölgenizi korumaktır. Bloons TD 6 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm kulelerin kilidi açık hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm maymun kulelerine sahip olabilirsiniz. Farklı yeteneklerde kuleler, bitmek bilmeyen balon akınları, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Bloons TD 6 v30.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bloons TD 6 Play Store’da 50.99TL’dir, 285.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyundaki hileleri sorunsuz kullanabilmek için aşağıdaki KURULUM kısmını okuyunuz.

(HİLELİ) Bloons TD 6 v30.2 MOD APK İNDİR – 51MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK

(HİLESİZ) Bloons TD 6 v30.2 FULL APK İNDİR – 51MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK

Kurulumu

UYARI : oyunda ilk bölüm yani eğitim modu bitene kadar sizden istenileni yapın, daha fazlasını yapmayın, maymunları fazladan yerleştirmeyin yoksa oyun tıkanır kapatıp-açmak zorunda kalırsınız.

Bloons TD 6 v30.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 6 30.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, para miktarınız azalmaz, artar.

Bloons TD 6 30.2 altın hile apk : oyunda savaş alanında istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altınınız azalmaz.

Bloons TD 6 30.2 geliştirme hile apk : oyun içinde maymunlar ve kuleler ilk xp kazanmasının ardından xp gereksinimi olmadan geliştirilebilir.

Bloons TD 6 30.2 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan kahraman maymunların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.