Bonetale v1.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Bonetale v1.5 PARA HİLELİ APK, piksel, macera ve kaçış oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Woloned firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz karanlık dünyada karakterinizle yeni bölgeleri keşfetmek, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınızı yenmektir. Bonetale içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm ürünlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi isteğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Canavarlar, farklı eşyalar – yetenekler, bitmek bilmeyen bir kovalamaca ve dahası sizleri bekliyor. Bonetale v1.5 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bonetale Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bonetale v1.5 MOD APK İNDİR – 68MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Bonetale v1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bonetale 1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.

Bonetale 1.5 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.