Botworld Adventure v1.3.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Botworld Adventure v1.3.1 PARA HİLELİ APK, macera, Pokemon ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Featherweight firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz evrende karakteriniz ve robotlarınızla ilerlemek, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Botworld Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi – ekibinizi geliştirebilir, yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Keşfetmeniz gereken dünya, farklı özelliklerde robotlar, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Botworld Adventure v1.3.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Botworld Adventure Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : apk dosyasının kurulup – oynanabilmesi için ARMV8 destekli cihaz şarttır.

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para ve elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Botworld Adventure v1.3.1 MOD APK İNDİR – 394MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Botworld Adventure v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Botworld Adventure 1.3.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Botworld Adventure 1.3.1 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.