Brain Test 3 v0.48 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Brain Test 3 v0.48 PARA HİLELİ APK, kafa yoran bulmaca oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Unico stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde olayları çözmek ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Brain Test 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız ampul hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, aşamaları kolayca geçebilirsiniz. Onlarca aşama, takip etmeniz gereken ipuçları, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Brain Test 3 v0.48 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyedir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Brain Test 3 Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Brain Test 3 v0.48 MOD APK İNDİR – 92MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Brain Test 3 v0.48 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Brain Test 3 0.48 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Brain Test 3 0.48 ampul hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ampul miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.