Reportar esta app

Açıklama

Braindom 2 v1.7.3 PARA HİLELİ APK, kafa yoran bulmaca oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Matchingham Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız karşınızdaki garip olayları ipuçlarını takip ederek çözmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Braindom 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, aşamaları kolayca bitirebilirsiniz. Kafa karıştıran durumlar, takip etmeniz gereken ipuçları, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Braindom 2: Brain Teaser Games v1.7.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Braindom 2: Beyin & zeka testi Play Store’da 1.230.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Braindom 2 v1.7.3 MOD APK İNDİR – 170MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Braindom 2 v1.7.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Braindom 2 1.7.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.