Reportar esta app

Açıklama

Braveland Heroes v1.68.5 PARA HİLELİ APK, strateji ve sıra tabanlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tortuga Team firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılarla bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Braveland Heroes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kahramanlarınızı yenilmez yapabilirsiniz. Onlarca aşama, güçlü canavarlar, farklı eşyalar – yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Braveland Heroes v1.68.5 sürümünde yeni etkinlikler, eşyalar, görevler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Braveland Heroes Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi para – elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Braveland Heroes v1.68.5 MOD APK İNDİR – 91MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Braveland Heroes v1.68.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Braveland Heroes 1.68.5 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para miktarınız önemli değildir.

Braveland Heroes 1.68.5 elmas hile apk : oyunda istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.