Brawl Talk 2022 Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

5.0/5 oylar: 1

Reportar esta app

Açıklama

Brawl Talk 2022 Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Google’da aranan en çok cümlelerden biri olan ”Brawl Talk Yeni Güncellemesi Ne Zaman Gelecek” sorununun yanıtını sizler ile paylaşıyoruz. Sonunda herkesin beklediği Brawl Talk videosu 26.02.2022 tarihinde youtube kanalında herkes tarafından izlendi. Bu Brawl Talk 8 dakika uzunluğundaki videoda bir sürü yenilikten bahsedildi. Bunlardan En önemlisi Brawl Stars 11. Sezon ve yeni gelecek karakterlerdi. Nulls Brawl 11. Sezon ile sizlere yeni bir karakter geldi. Bu yeni karakterin özelliği uçan karakter olmasıdır.

Nulls Brawl Sezon 11 ile ilgili bir çok bilgi videoda paylaşıldı. Fakat daha net anlamak için sürümün gelip direk oyunun içinde uygulamalı olarak görmek lazım. Bunun içinde Nulls Brawl’ son sürümünü aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Nulls Brawl Uçan Karakter 11. Sezon İndir

Herkes tarafından sevilen Brawl oyununun eski sezonun son zamanlarına girdik. Sezon bitmesine 1 ay gibi bir süre var. Herkesin beklediği gibi bizde Brawl Talk Güncellemesinin ne zaman geleceğini bekliyoruz. bugünki yazımızda site Brawl Talk Yeni Güncellemesi ne zaman gelecek bundan bahsedeceğiz. Brawl Talk güncellemesi sezon bittiği zaman değil daha önceden geleceği oyun yöneticileri tarafından duyuruldu.  Yeni gelecek Talk güncellemesi yılbaşı etkinliği üzerine olacak. Oyunun temasını yılbaşı görüntüleriyle değiştirip oyunda bir çok yılbaşı etkinliği göreceğiz. 11. Sezon Tatil Kaçışı bitmesine yakın herkes korsan güncellemesi bekliyordu. fakat bu yeni gelecek güncellemede yılbaşı teması olacak. Nulls Brawl 11. Serzon güncellemesi aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Brawl Talk Yeni Güncellemesi

Peki Brawl Talk Yeni güncelleme ile neler gelecek biraz bunlara göz atalım.

  • 2  yeni kostüm (Büyük ihtimalle Amber ve Colette)
  • Yeni bir oyun modu (Yılbaşı hediyelerinin olduğu hediyeleri karşıdan karşıya atma modu)
  • 1 Yeni efsanevi karakter. (Ender ve Destansı) Uçan Karakter

Geçen sene bu güncelleme aralık 17 gibi gelmişti. bu senede güncellemenin 26 Şubat saat 19:00’da geliyor . Hem yeni yıl etkinlikleri hem yeni kostümler hem de yeni karakterler aynı zamanda gelecektir. Biliyorsunuz yabancılar yeni yılı 2 3 haftadan önce kutlamaya başlıyorlar. Bu yüzden yeni güncellemenin gecikeceğini düşünmüyorum.

Yeni gelecek kostümler ne kadar?

Genellikle oyunda yeni gelen kostümler hep 150 yeşil gem fiyatına satılıyor. Büyük bir ihtimal ile gelecek olan yeni kostümler bu fiyat üzerinden satılacaktır. Oyun yöneticilerinin verdiği kesin bilgiye göre brawl ilk oyun çıktığı zamanki karakterlerin kostümleri son kez gelecekmiş. Bu kostümleri almak için son sansımız olabilir. daha sonra bu kostümler daha gelmeyecekmiş. Eski kostümleri almak isteyen arkadaşlarımız bu konuya dikkat etsinler

Nulls Brawl oyununun elmas hileli son sürümü olan Uçan Karakterlerli 11. Sezonu Nulls Brawl Apk İndirin 41.150 Son Sürüm adlı konumuzdan rahatça indirebilirsiniz.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.