Bridge Constructor v11.4 MOD APK – Haritalar AÇIK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Bridge Constructor v11.4 Haritalar AÇIK APK, köprü inşa etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ClockStone firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde iki farklı nokta arasına köprü inşa etmek ve araçların sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlamaktır. Bridge Constructor içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm bölgelerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümleri tamamlayabilirsiniz. Farklı malzemeler, inşası zor köprüler, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor.  Bridge Constructor v11.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup desteklenen cihazı sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bridge Constructor Play Store’da 4.20TL’dir 51.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bridge Constructor v11.4 MOD APK İNDİR – 62MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Bridge Constructor v11.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bridge Constructor 11.4 harita hile apk : oyun içindeki tüm bölüm paketlerinin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.