Bus Simulator PRO Apk Sınırsız Para Mod 1.8.0 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Bus Simulator PRO Apk Sınırsız Para Mod 1.8.0 İndir

Bus Simulator PRO sizi deneyimli bir otobüs şoförüne dönüştürüyor, sırayla birçok farklı aracı deneyimliyor, şehrin her yerinde tüm otobüs güzergahlarını fethediyor ve deneyimliyor, otogardan modern caddeye kadar gerçekçi simülasyon sahnelerine tanık oluyor. Ayrıca çok sayıda çekici özelleştirme seçeneğiniz var ve oyun oynarken çok iyi fizik simülasyonunun keyfini çıkarın. Bu nedenle, genel olarak sayısız sürüş simülasyon oyunu ve özel olarak otobüsler arasında Bus Simulator PRO Apk hala kendine özgü bir konuma sahiptir.

Şehir modeli yerleşik Bus Simulator PRO oldukça karmaşık ve oldukça gerçekçi. Sokaklar ulaşım araçlarıyla dolu, araçların hacmi günün saatine bağlı olarak değişiyor ve çeşitli hava koşullarıyla birlikte değişiyor: yağmur, güneş ışığı, rüzgar…

Bu oyun aynı zamanda destinasyonlarda otobüs duraklarına sahiptir. Her istasyon tam özelliklere sahip, belirli bir süreyi takip ediyor, kalabalık bir otobüsü bekleyen müşterileri var, her insanın tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi kendi aktivitesi var. Ayrıca, Bus Simulator PRO’da, modern AI’nın yardımıyla, oyuncular ilk kez yolculardan tutumları ve varsa şikayetleri aracılığıyla doğrudan geri bildirim alacaklar.

Bus Simulator PRO Apk

Bus Simulator PRO Apk, farklı türde otobüsleri sürmenizi sağlar. Her araç tipiyle, yolda daha fazla heyecan sağlayacak farklı çekici renkler ve tasarımlar oluşturmak için şasi, renk, jant, kaplama ve boyayı özelleştirme özgürlüğüne de sahipsiniz.

Sırasıyla kullanabileceğiniz her bir otobüs türü, yolda farklı bir kontrol ve çalışma şekline sahip olacaktır. Kalabalık şehirlerde kolayca kıvranan hantal arabalar, düzgün arabalar var. Her tür için, sürüş yönteminizi eşleşecek şekilde kendi kendinize kalibre etmeniz, böylece birçok sürüş stilini ve zaman içinde mükemmel sürüş becerilerini öğrenmeniz gerekecektir.

Bus Simulator PRO Para Hilesi

Bus Simulator PRO’da, kilidini açtığınız herhangi bir aracı seçebilir ve şehirde sürüşe başlayabilir, görevleri özgürce tamamlayarak seviye atlayabilir ve şehirdeki en iyi otobüs şoförü olabilirsiniz.

Oyuncular görüş açısını istedikleri gibi manuel olarak ayarlayabilirler. Birinci şahıs bakış açısı, her bir otobüs tipi için farklı kontroller ve konsollar ile kokpite yakından bakmanızı sağlar. Direkt direksiyondan araba kullanabilir, arabanın camından sokağı gözlemleyebilir, camda şiddetli yağmuru hissedebilir ve gerçek bir otobüs kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Üçüncü şahıs bakış açısını seçerken, ekranın altında gezinmenize, koşmanıza, fren yapmanıza, geri gitmenize, hızı değiştirmenize izin veren bir dizi simüle edilmiş işlev düğmesi görünecektir. Dışarıdaki manzara da daha ferah ve havadar. Arabayı bu bakış açısıyla kullanmak daha iyi ama kontrol birinci şahıs bakış açısı kadar iyi değil.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.