Reportar esta app

Açıklama

Bus Simulator PRO v1.0.1 PARA HİLELİ APK, otobüs sürme ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Sir Studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız otobüs ile bulunduğunuz şehirde sürüş yapmak, yolcuları taşımak ve görevleri tamamlamaktır. Bus Simulator PRO içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, premium hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz otobüsleri satın alabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, yolcularınız, farklı modellerde araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Bus Simulator PRO v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bus Simulator PRO Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bus Simulator PRO v1.0.1 MOD APK İNDİR – 490MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Bus Simulator PRO v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bus Simulator PRO 1.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bus Simulator PRO 1.0.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Bus Simulator PRO 1.0.1 premium hile apk : oyuna premium özellikler aktif olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.