Camp Defense v1.0.758 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Camp Defense v1.0.758 PARA HİLELİ APK, savunma ve mini strateji oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını stereo7 games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kamyon – karakterler düşman akınlarını durdurmak ve görev sonlarına ulaşmaktır. Camp Defense içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı üstün olabilirsiniz. Onlarca aşama, özel yeteneklerde kahramanlar, aralıksız gelen düşman saldırıları ve dahası sizleri bekliyor. Camp Defense v1.0.758 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Camp Defense Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Camp Defense v1.0.758 MOD APK İNDİR – 73MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Camp Defense v1.0.758 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Camp Defense 1.0.758 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Camp Defense 1.0.758 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak parayla sahip olabilirsiniz.

Camp Defense 1.0.758 karakter hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.