CarX Drift Racing 2 v1.19.1 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

CarX Drift Racing 2 v1.19.1 PARA HİLELİ APK, araba yarış ve drift yapma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CarX Technologies stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde aracınızla drift yapmak, yüksek puanlara ulaşma ve rakiplerinizi yenmektir. CarX Drift Racing 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, araçların seviye kilitleri açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araçları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu rakipler, farklı araç modelleri, zorlu parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. CarX Drift Racing 2 v1.19.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. CarX Drift Racing 2 Play Store’da 460.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

Hile hakkında : para ve altın sınırsızdır, tüm araçların seviye ve etkinlik kilitleri açılmıştır, istediğinizi satın alıp kullanabilirsiniz.

CarX Drift Racing 2 v1.19.1 MOD APK İNDİR – 46MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

CarX Drift Racing 2 v1.19.1 OBB DATA İNDİR – 1.53GB

YEDEK OBB DATA

KURULUMU

CarX Drift Racing 2 v1.19.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.carxtech.carxdr2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Drift Racing 2 1.19.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Drift Racing 2 hile hakkında : oyuna tamamen giriş yaptığınızda arabanızı ve karakterinizi gördükten sonra internet bağlantınızı kapatın aksi halde seçtiğiniz araçları süremezsiniz.

CarX Drift Racing 2 1.19.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 2 1.19.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.