CASE Animatronics Korku Oyunu v1.55 MOD APK – CAN HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.55 CAN HİLELİ APK, kaçış, macera ve korku türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını OOO VALNAT stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız polis karakter ile mahsur kaldığınız merkezde düşmanlarınızdan kaçmak, gizemli olayların peşinden gitmek ve kaçıp kurtulmaktır. CASE Animatronics Korku Oyunu içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, oyun içinde rahatça ilerleyebilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan düşmanlar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya, karanlık odalar ve dahası sizleri bekliyor. CASE Animatronics Korku Oyunu v1.55 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CASE: Animatronics – Horror game! Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlarından birisidir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.55 MOD APK İNDİR – 142MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.55 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CASE Animatronics Korku Oyunu 1.55 can hile apk : oyuna giriş yaptığınızda can miktarına bakmanız yeterlidir.

Ayrıca sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.