Casting Away v0.0.40 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Casting Away v0.0.40 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve balık tutma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Nexelon inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız uçak kazası sonrasında mahsur kaldığınız adada balık tutarak hayatta kalmak, görevleri tamamlamak ve yaşam alanınızı inşa etmektir. Casting Away içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirmeleri hızlıca yapabilirsiniz. Farklı balık türler, bitmek bilmeyen inşaatlar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Casting Away v0.0.40 sürümünde yeni balıklar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Casting Away Play Store’da 9.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Casting Away v0.0.40 MOD APK İNDİR – 91MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Casting Away v0.0.40 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Casting Away 0.0.40 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Casting Away 0.0.40 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.