Champions of Avan v0.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Champions of Avan v0.8.2 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Early Morning stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz karanlık çağda savaşçılarınızla kötülüğe karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kalenizi inşa etmektir. Champions of Avan içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kaynak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kalenizi geliştirip özel savaşçılara sahip olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı yeteneklerde karakterler, topraklarınız ve dahası sizleri bekliyor. Champions of Avan v0.8.2 sürümünde yeni geliştirmeler, görevler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Champions of Avan Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi altın, taş ve odun harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Champions of Avan v0.8.2 MOD APK İNDİR – 88MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Champions of Avan v0.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Champions of Avan 0.8.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para – kaynak harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.