Chaos Road: Savaş Yarışı APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Süper aracını piste çıkar! 2D ve 3D grafikleri bir araya getiren bu eşi benzeri görülmemiş yarış ve silah oyununda, birden fazla suç patronunu ortadan kaldırarak bu kaos şehrinden kurtulman gerekiyor. Yoldaki düşmanları yok et, füzeler fırlat, pistteki bombalardan kaç ve klasik herkesi vur oyunlarının zevkini daha da yukarı taşıyan benzersiz özel silahlardan yararlan. Chaos Road, farklı arabaları sürdüğün ve farklı şehirlerden oluşan bir cephanelikle suç şehrini kurtarabileceğin aksiyon dolu bir nişancı oyunudur. Bu muhteşem yarışta farklı senaryoları keşfet, rakipleri yok et ve tüm pistlerde ustalaş!

OYUN ÖZELLİKLERİ:
● Zirveye ulaşmak, isyan ve kaosun hüküm sürdüğü şehirden kurtulmak için patronları ve çeteleri ardında bırak.
● Zırh ekleyerek, drone’lar edinerek ve benzersiz özel silahlar alarak aracında ve ekipmanında iyileştirmeler yap.
● Harika ödüller kazanmak için günlük ve haftalık görevlere atıl.
● Performansını artırmana yardımcı olmak için farklı mekaniğe sahip tam cephaneli drone’lar.
● Çok sayıda düşmana karşı farklı senaryolarda oyna.
● Oyunu daha dinamik, eğlenceli ve benzersiz hale getiren 2D ve 3D görselleri birleştiren yenilikçi mekaniği deneyimle.
● Suç çetelerinin büyük patronlarına meydan oku, her patronun kendine özgü özel silahlarla donatılmış bir araçlarıyla hiçbir savaş birbirine benzemeyecek.
● Düşmanlarını savaşta sana yardımcı olacak güdümlü füzeler, drone’lar, lazer ışınları, gama ışınları, bombalar ve güçlendiricilerle patlat.
● Her biri kendi zorlukları ve düşmanları olan birçok farklı pistte sürüşünü hızlandır, bu inanılmaz yarış ve aksiyon deneyiminde en iyisi olduğunu kanıtla.
● Çevrimdışı oynama imkanı.

DİKKAT! Chaos Road’u oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Bu satın alımları cihazından etkinleştirebilir ya da devre dışı bırakabilirsin. Günlük ödüller almak ve uygulama içi satın alımlar yapmak için internet bağlantısı gerekir.
Facebook’ta sayfamızı beğen, www.zeeppo.com adresini ziyaret et ve oyun için bize öneriler gönder!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.