City Island 5 v3.25.1 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

City Island 5 v3.25.1 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sparkling Society firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz adamlar üstüne şehirler kurmak, yönetmek ve halkınızın mutlu olmasını sağlamaktır. City Island 5 – Tycoon Building Simulation Offline içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, adalara şehirlerinizi kurup kolayca geliştirebilirsiniz. Görevler, yapılması gereken onlarca inşaat, farklı ada ortamları ve dahası sizleri bekliyor. City Island 5 v3.25.1 sürümünde yeni inşaat ögeleri ve etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. City Island 5 Play Store’da 350.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve altın harcadıkça artar.

City Island 5 v3.25.1 MOD APK İNDİR – 87MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

City Island 5 v3.25.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

City Island 5 3.25.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz artar.

City Island 5 3.25.1 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.