Alibaba.com: Önde gelen B2B Ticaret Pazarı

7.40.1

 • Ödeme
Ürünleri doğrudan global üreticilerden satın alın
4.4/5 oylar: 1,336,512
sürüm
7.40.1
Gerçekleştirme
26.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
141M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Uluslararası Ticaret elinizde!

Alibaba.com uygulaması ile milyonları aşkın ürünlerin alışverişini yapabilir, uluslararası çaptaki tedarikçileri bulabilir ve ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz! Bu uygulama üzerinden tedarikçiler ile ticaret görüşmeleri yapabilir, iletişim kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. Ayrıca daha güvenli çevrimiçi alışverişiniz için bir çok ticaret servisi (Ticaret Güvencesi gibi) sunuyoruz. Kredi kartı ve banka/elektronik transfer gibi uluslararası ödeme yollarını destekleyerek Alibaba.com’da sizin için ödeme rahatlığı sağlıyoruz!

Özellikler:
• Milyonlarca ürün & tedarikçi aramak çok kolay
• İsteğinize göre özelleştirilmiş öneriler
• İleti, fotoğraf, video ya da ses kaydı ile Satın Alma İsteği gönderimi
• En çok sevdiğiniz ürün ve tedarikçileri kaydeder
• Tedarikçiler ile iletişimde olabilirsiniz:
Sohbet üzerinde kolaylıkla iş kartviziti aktarımı
Grup iletileri
• Son eylemlerinizi görün
• Ticaret Güvencesi ile ödeme koruma servisi sağlar
• Bir çok lojistik metodu çeşitleri & tahmini kargo ücreti kontrol etme
• Dil seçenekleri: Artık İngilizce & İspanyolca dilleri de görüntülenebilir
• Yeni paylaşım fonksiyonu: E-mail, ileti, Facebook, Google+, Twitter vb. gibi fonksiyonlar üzerinden ürünleri ve tedarikçileri paylaş.

Neler var?

En çok satılanları, en çok tutulanları ve pazarlıkları ilk keşfeden sen ol! Bildirimlerimiz ve güncellemelerimiz ile hiç bir teklifi kaçırma!

Herhangi bir alanda perakendeci, tedarikçi, toptancı, ihracatçı, üretici, dükkan sahibi ya da müşteri olmanız Alibaba.com’da çevrimiçi B2B uluslararası ticaret üzerinde en iyi alım-satım, ticaret işlerini yapabilirsiniz!

Alibaba.com’da bir çok kaliteli ürünü uygun fiyatlarla bulabilirsiniz! Binlerce ürün kategorisi içerisinde alışveriş yapın: giyim & moda giyim, ayakkabılar & aksesuarlar, her cebe uygun elektronik eşyalar, oyuncaklar, ev & bahçe ürünleri, ışıklandırma & ışıklar, araba & motor aksesuarları, motor & ek parçalar gibi bir çok ürün sizinle. Kendiniz için alışveriş yapın, hediye alın ya da tekrar satış yapın; seçim sizin!

Alibaba.com hakkında

Alibaba.com 217 ülkeden müşterilere sahip dünyanın en büyük B2B uluslararası ticaretidir. Büyük ticari işler, ithalat ve ihracat hareketleri sitemiz üzerinde her gün yerini alıyor. Özellikle Çin’de üretilen ürünlere karşı bir ilginiz varsa, hiç zaman kaybetmeden Çin’de bulunan fabrikalar ile iletişimde olan tedarikçileri bulun. Alibaba.com Çin’in Asya ve dünyanın geri kalanına açılan kapısıdır.

Alibaba.com uygulamasını kullanıyor ya da kendi işlerinizi daha kolay yapıyorsanız lütfen ufak bir zaman ayırarak uygulama mağazasında güzel bir yorum yazın.

Video

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "Alibaba.com: Önde gelen B2B Ticaret Pazarı"

 1. Mustafa Çiloğlu dice:

  Tuzak için fiyatları düşük yazıyorlar. 8000 tl yazan ürün kargo ilave edilince 54.000 tl ye çıktı:) vergide ilave edilince 80.000 tl:) türkiyede 30.000 tl:)) hayırlı işler.

 2. Hasan Galip dice:

  Kargom fransa Fedex te görünmesine rağmen, Türkiyeye girmiş ama bana bilgi verilmeden kargo kaybedilmiş, alibabaya şikayet yazdım sonuç alamadım,gümrük müd.lüğü hiçbir şekilde yardımcı olmuyor, alibabayada fedexe de lanet olsun.

 3. Mahmut CEYHAN dice:

  Bu nasıl uyğulama telefon yazıyorum araba motoru çıkıyor. Ne yazarsan yaz araba motoru çıkıyor. Araba motorunu alıp neye takacam el arabasına mı takayım.

 4. Emir Kavukçu Pictures dice:

  Kullananlara önerim buradan alışveriş yapmayın bu site yurtdışı ithalatı için kullanılan bir site buradan toplu alımyapılır. Aliexpressden alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.