ALTBalaji – Watch Web Series, Originals & Movies hileli apk indirme

  • Ödeme
Beğendiğiniz türlerdeki orijinal web dizilerini, filmleri ve müzik videolarını izleyin
3.2/5 oylar: 320,617
Gerçekleştirme
09.09.2021
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

ALTBalaji abonelik hizmeti ₹100* (3 ay)& Rs.180* (6 ay)’dan başlarken, yıllık abonelik Rs içindir. 300/- En sevdiğiniz bölümleri günde 80 paise online izleme şansını kaçırmayın.
Okuyuculara, popüler oyuncuların yer aldığı ödüllü yönetmenler tarafından yönetilen, türünün tek örneği içerik sağlayan, abonelik tabanlı bir isteğe bağlı video uygulaması.

Aboneliğin Avantajları:
• 72+ Özel Hintçe Orijinaline Erişim
• Kesintisiz Reklamsız &HD izleme
• Çevrimdışı görünürlük
• Beş cihazda kesintisiz akış

Yeni ve Yaklaşan Web Dizileri

• Kırık Ama Güzel 3. Sezon
Başrollerinde Sidharth Shukla ve Sonia Rathee’nin yer aldığı Broken But Beautiful 3, dağılmış bir çiftin güzel hikayesiyle sizi gözyaşlarına boğmaya hazır. Hiç bir araya gelecekler mi? Neden ayrılar? Broken But Beautiful 3’te neden aşkları kazanmıyor?

• Punch Beat Sezon 2
Başrollerinde Priyank Sharma, Siddharth Sharma, Samyukta Hegde, Khushi Joshi, Harshita Gaur, Samir Soni, Urfi Javed ve diğerlerinin yer aldığı Puncch Beat Season 2, Rosewood High’daki bir suç mahalli soruşturmasıyla sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. gizemi çözmeye hazır mısın? Kaza mı olacak yoksa iyi planlanmış bir komplo mu?

• Hai Taubba
Hai Taubba, aşk, dostluk ve daha fazlasıyla ilgili sosyal tabulardan bazılarına ışık tutan bir antoloji dizisidir. Hai Taubba web dizisi sizi her bölümün sonuna kadar meşgul edecek. Peki, bu alışılmadık aşk, aşk ve reddedilme hikayesine tanık olmaya hazır mısınız?

• Evli Kadın
Başrollerini Ridhi Dogra, Monica Dogra ve daha birçok kişinin paylaştığı Evli Kadın, Manju Kapur’un bir kitabına dayanan ve kastın, cinsiyetin ve toplumsal normların üzerine çıkan bir kadının aşkı bulmak için çıktığı yolculuğu anlatıyor. ALTBalaji’de Evli Kadın web dizisini izleyin.

• Hikayesi
His Storyy, Satyadeep Mishra, Priyamani Raj, Nitin Bhatia ve diğer popüler aktörlerin başrol oynadığı bir romantik drama dizisidir. Ezici bir vahiy karşısında ilişkilerini yeniden keşfetmeye çalışan bir çiftin yolculuğuna tanık olmak için His Storyy web dizisini izleyin.

• Bekaaboo 2. Sezon
Başrollerinde Taher Shabbir, Subha Rajput, Priya Banerjee ve diğer popüler oyuncuların yer aldığı Bekaaboo 2. Sezon web dizisi, çarpık bir şöhret, nefret ve intikam hikayesi. Anaysha’ya ne olacak? Birini öldürür mü? Hayatındaki en yakın kişi kim? Daha fazlasını bulmak için Bekaaboo 2 web dizisini yalnızca ALTBalaji’de izleyin.

En İyi ALTBalaji Web Dizisi

• Bicchoo Ka Khel Web Serisi
Bicchoo Ka Khel, herkesin gözleri önünde suçu işleyen ve Divyenndu, Anshul Chauhan ve daha fazlasının başrolde olduğu bir dehanın hikayesini anlatan Benaras’ın yazılarında geçen ucuz bir suç-dramadır. Bicchoo Ka Khel’i sadece ALTBalaji’de izleyin.

• Gandi Baat
Hayatını Renklendir. Gandii Baat 6’nın dijital dünyaya girişiyle biraz eğlenceyi deneyimleyin. Gandii Baat web dizisinin tüm sezonları artık yalnızca ALTBalaji Uygulamasında yayınlanıyor.

• Afaran
Arunoday Singh, Mahie Gill ve daha fazlasının başrolde yer aldığı Apharan, suç dramaları ve ilginç bir aşk hikayesiyle dolu bir hikaye. Apharan web dizisinde bir dizi olayın nasıl gasp ve komploya yol açtığını izleyin.

Gerilim Gösterileri İzle

Platformda yayınlanan tüyler ürpertici gizemlere ve aksiyon dolu gerilim filmlerine tanık olun.

Mobil Cihazda En İyi Filmleri İzleyin

Ayrıca popüler Bollywood filmlerinden bazılarını ve son zamanlarda gişe rekorları kıran filmleri yalnızca ALTBalaji’de yakalayabilirsiniz.

Herhangi bir geri bildirim veya soru için lütfen bize e-posta gönderin: support@altbalaji.com
Gizlilik Politikası: https://www.altbalaji.com/privacy-policy
Kullanım Koşulları: https://www.altbalaji.com/termsofUse

HABERLER

Implementation of appropriate Access Control Mechanism including parental lock.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.