BILIBILI COMICS – Read Manga/Manhua/Comics/Manhwa

1.7.0

  • Ödeme
Manga / Çizgi Roman Bölümleri Günlük Güncelleme
4.8/5 oylar: 4,099
sürüm
1.7.0
Gerçekleştirme
09.09.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
33M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

– Genel Bakış –

Hayranlar tarafından hayranlar için kapsayıcı bir çizgi roman/manga/manhua/manhwa topluluğu olan Bilibili Comics’te büyüleyici hikayeler bulun.

Bilibili Comics, tüm okuma uygulamaları arasında harika bir çevrimiçi manga okuyucusudur. Romance, Yaoi, Fantasy ve diğer seriler orijinal netliğindedir.
Cennet Memurunun Kutsaması
Ölümlüler Arasında Baili Jin
Xian Chan Nu
Ben Senden Daha Tehlikeliyim
iblis apartmanı

– Bizim avantajlarımız –

Profesyonel çeviri ekipleri tarafından yerelleştirilmiş 169’dan fazla orijinal çizgi romana dalın ve güzel hazırlanmış HD sanat ile müthiş bir okuma deneyimi yaşayın.

Uygulamadan yüksek kaliteli çizgi romanları indirin ve çevrimdışı okuyun.

Bilibili Comics hayranların katılımını teşvik ediyor. Bu cep dünyasında, tüm katkıda bulunanlara kredi verilir. Resmi çevirilerin keyfini çıkarın ve yazarların ve sanatçıların hayalini destekleyin.

Garantili güncelleme hızlarıyla ham çizgi romanları yakalamak ve hiçbir bölümü kaçırmamak için bugün Bilibili Comics’e atlayın.

PC, H5 ve App’in tümü mevcut olduğundan, bu webtoon okuma uygulaması mobil hale gelebilir, böylece kullanıcılar web çizgi romanlarını her zaman, her yerde okuyabilir.

Web sitemiz: www.bilibillicomics.com

– Uygulama neden oluşturuldu –

Yirmi yıl önce, çevrimiçi okumamız için neredeyse hiç okuma uygulaması veya e-kitap yok. İnsanlar çizgi roman ve dergi okurlardı, hatta bazen gazetelerde. Bununla birlikte, birçoğu hala büyük roman ve manga okuyucularıdır.

İnsanlar kampüs hayatındayken okul kütüphanesinden ücretsiz kitaplar ödünç alabilir ve dünyanın her yerindeki çizgi roman yazılarını okuyabilirler.

O zamanlar çok sayıda harika eser yaratıldı. Bazıları en sevdikleri hikayelerin DC ve harika olduğunu söyledi. DC evreni, dünyaya erkekleri ve kızları mangaya bu kadar aşık eden bir DC efsanesi getirdi. Dairy of A Wimpy Kid serisi, çocukların elinde en çok görünen kitaplardı.

Yıllar geçtikçe, web çizgi romanları ve web romanları daha yaygın hale geldi. İnsanlar, uygulamaları veya çevrimiçi çizgi romanları okuyanlara webtoon adını verdi. Bir manga fırtınası dünyayı kasıp kavurdu.

Daha önce birçok kişinin hayalini kurduğu gibi manga uygulamaları ve web siteleri ortaya çıktı. Mangadex, Mangago, Mangatoon dahil olmak üzere en popüler uygulamalar ve web siteleri ücretsiz olarak çizgi roman sağladı.

Bazı insanlar bir araya geldi ve ardından Bilibili Comics doğdu.

Bilibili Comics ile kitap okuyucuları bu cep dünyasına eğlenceler olarak atlayabilirler. Uygulamada ücretsiz kitap okuyorlar. Bazıları romantizm ve aşk hikayeleriyle ilgili içerikleri tercih ederken, diğerleri wuxiaworld’ü tercih ediyor.

Hem webcomic hem de eğlence kitabı uygulamalarıyla Bilibili Comics, farklı çizgi roman türleri sundu. Yetişkin ve genç kitapları, komedi veya aksiyon, insanlar çok sayıda ücretsiz çevrimiçi kitap bulabilir.

İnsanlar kitap kulüpleri de bulabilirler. En son bölümü ve hikaye çizgisini çevrimiçi olarak özgürce tartışabilirler. Ayrıca ücretsiz animasyonlu çıkartmalar alabilir ve uygulamadan ücretsiz anime indirebilirler.

Dokuzdan fazla çevirmen ekibi, çizgi roman ve animasyon için çeviri üzerinde çalışıyor. Mangakakalot’tan farklı olarak, Manganelo, Manganat, Bilibili Comics, çizgi romanlara tüm yasal erişime sahiptir.

İster bir kafede, ister gece kulübünde olun, cebinizi açıp ücretsiz manga keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece bir kimlik ile insanlar bu gece ve sonrasındaki tüm geceler eğlencenin tadını çıkarabilirler.

Bilibili Comics’e hoş geldiniz, fantezi dünyasına hoş geldiniz!

HABERLER

- Check "Me -> Message center" to keep yourself posted about new replies and likes
- Minor bug fixes

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.