Day Counter. Count Up & Down

1.24.0

  • Ödeme
En İyi Etkinlik Planlayıcısı. Sınırsız geri sayım ve sayım
4.4/5 oylar: 185
sürüm
1.24.0
Gerçekleştirme
28.07.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
42M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Day Counter, 2 farklı moda sahip ücretsiz, özelleştirilebilir bir sayma uygulamasıdır: yukarı sayım ve geri sayım. Büyük etkinliğinize kadar geçen günlerinizi veya günlerinizi takip eder. Bu kullanıcı dostu gün sayısı, kişisel takviminizde her gün yaklaşan tüm görevleri, toplantıları ve özel etkinlikleri, son teslim tarihlerini takip etmenize yardımcı olur. Bu geri sayım saati ile her zaman arkadaşınızın doğum gününü veya yıl dönümünü hatırlayacaksınız.
Ödevleri zamanında tamamlamak, okulunuzda bir bebek, tatil, Cadılar Bayramı, Paskalya veya Noel geri sayımı olarak her kulübün toplantı partisini hatırlamak için işinizde sayımı kullanın. Tarih hesaplayıcının sizin için geçen günleri veya günleri hatırlatmasına izin verin!

Neden bu daycount uygulamasını seçmelisiniz?
– Doğru geri sayım sayacının ve sayım modunun keyfini çıkarın
– Her gün sınırsız sayıda etkinlik ayarlayın
– Kişiselleştirilmiş bildirimler alın ve özel etkinlikleri asla unutmayın
– Haftanın, ayın veya yılın geçmiş olaylarını takip edin
– Uzun vadeli hedeflerinizi takip edin
– Yeni alışkanlıklar oluşturun ve ilerlemenizi takip edin.

Olası geri sayım sayaçları:
– Noel Geri Sayımı
– Düğün Geri Sayım Sayacı
– Cadılar Bayramı’na kadar zaman
– Bebeğe kadar gün
– Sınava kalan günler
– Yeni Yıla Kadar Gün
– Tatillere Kadar Zaman

Olası sayımlar:
– Ayık sayaç
– Birlikte sayaç
– Sigarayı Bırak
– Alışkanlık İzleyici
– Yürüyüş sayısı

VERİMLİLİK UYGULAMASI
Zamanı sizin için kontrol eden kişisel üretkenlik uygulaması asistanınız. İster okulda bir sınav ister iş yerinde bir sınav olsun, tarih hesaplayıcı her şeyi zamanında yapmanız için değerli bir hatırlatıcı olacaktır. Basit, haftanızı veya ayınızı önceden planlayın ve gün planlayıcıda geri sayımları ayarlayın. Emin olun, takviminizdeki önemli bir etkinliği asla kaçırmayacaksınız ve kendinize biraz zaman ayıracaksınız.

ETKİNLİK GERİ SAYIM
Daycount uygulaması 2 farklı sayma modu sunar: geri sayım ve geri sayım. Geri sayım sayacı veya geri sayım saati, etkinliğin başlamasına ne kadar kaldığını bilmek isteyenler için uygundur. Hayattaki en iyi ana kadar günleri, saatleri, dakikaları ve hatta saniyeleri sayabilirsiniz! Bu kullanıcı dostu tarih hesaplayıcı ile tüm yaşam ve iş olaylarını izlemek artık daha kolay.

DOĞUM GÜNÜ GERİ SAYIM
Birinin doğum gününden daha neşeli ve güzel ne olabilir? Ne hayal kırıklığına uğratabilir? Birinin doğum gününü unutursanız. Bu tarih hesaplayıcı uygulamasıyla bir daha asla olmasına izin vermeyin. Basitçe bir etkinlik geri sayım modu seçin ve takviminizdeki tarihi hatırlamak için sayacı arkadaşınızın veya aile üyenizin adıyla adlandırın. Gün geldiğinde, hazırsın!

GÜNLÜK ALIŞKANLIK TAKİPÇİSİ
Sağlıklı ve iyi alışkanlıklar, mutlu ve sağlıklı yaşamın özü haline geldiğinden, günlük yaşamınızda hiçbir şey önemli olamaz! Her sabah yoga yapmaya, her akşam koşmaya, sigarayı şimdiden bırakmaya, kitap okumaya, sosyal medyayı günde 2 saatten fazla kullanmamaya mı başladınız? Başarılarınızı kutlamanın zamanı geldi! Verimlilik uygulaması Day Counter’da bir sayaç oluşturun ve etkinlikten bu yana geçen süreyi izlemeye başlayın.

AYIK GÜN SAYACI
İster içmeyi bırakma kararınızı ciddiye alıyor olun ister sadece eğlence için yapıyor olun, bu minimalist ve basit geri sayım sayacı ile zamanı takip edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir sayım sayacı oluşturmak ve ayıklığınızdan bu yana kaç gün geçtiğini bilmek istediğiniz şekilde adlandırmak.

STREAK GÜN SAYACI
Koşu serisi? Okuma serisi? Nakış çizgisi? Sosyal medya devre dışı mı? Oyun serisi? Hepsi önemli! Bu tarih hesaplayıcı uygulaması ile gün sayma serisi hiç bu kadar kolay olmamıştı – 2 adım: bir sayaç oluşturun ve kaydedin! Verimlilik uygulaması sizin için günleri sayar – zamanı yalnızca sizin için uygun olduğunda takip edersiniz.

Gün Sayacı Alın – etkinlik geri sayımı ve geri sayım! 365 gün sayma yolculuğuna başlamak için acele edin!

HABERLER

This update includes a bunch of tiny, but very important improvements, to make your experience smooth and seamless.

Video

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.