CityMix Solitaire Card Games hileli apk indirme

0.20.6

  • Ödeme
Kart oyunları mı arıyorsunuz? City Mix'te üç tepeli solitaire hikayesini ücretsiz deneyin!
4.5/5 oylar: 1,183
sürüm
0.20.6
Gerçekleştirme
13.10.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
155M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Kart oyunları oynamak rahatlamak için harika bir yoldur. Hafızanızı ve beyninizi eğitmenize de yardımcı olan Tripeaks ile mümkün. City Mix, başka bir solitaire üç tepeli yolculuktan daha fazlasıdır♠♥♠♥!

TRIPEAKS SOLITAIRE ŞEHİR HİKAYESİ

✨ Hikayeyle bağdaştırın, küçük bir kasabanın sıcaklığını ve rahatlığını hissedin. Bu peri masalına giden yolda ücretsiz bir kart oyunu oynayın. Solitaire kart oyunu oynamak, merak uyandıran bir dizi izlemek kadar ilginç hale geldi.

❤ Sakin, küçük bir şehrin başı dertte. Uzun zamandır beklenen büyük hasat festivali çoktan köşeyi dönmüştü. Ama şimdi, sanki kasıtlı gibi araya giren ani bir kasırga yüzünden kartları üzerlerine yığmış durumdalar. Felaketin sonuçlarının üstesinden gelebileceğinizi düşünüyor musunuz? Sadık dostlarımız Vicky ve Raccoon, bu zorlu görevde size eşlik etmeye hazırlanıyor! Kemerlerinizi bağlayın, günde 250 kez solitaire oynasanız bile yeni bir şeyler görmeye hazırlanın😎.

👀 Çocukluk anılarının yerlerine yolculukta yoldaşlara katılın. Neşeli bir büyükanneyle scooter gezintisine çıkın, kullanışlı bir marangoz atölyesine uğrayın ve eksantrik mühendis Alice’i ziyaret edin. Zor bulmacalarla uğraşırken gidilecek kişi o! Kart oyunları sadece ilk bakışta basit görünüyor! Burada Solitaire Tripeaks bilmecelerini çözme yeteneğinizi gerçekten gerçekleştireceksiniz.

🧩 Konuyu takip edin ve karakterlerle birlikte binlerce sırrı keşfedin. Meydanı dekore edin, tadilatla ilgilenin ve küçük bir şehrin güzelliğinin tadını çıkarın. Sıcak kalpli bir hikaye, ilginç engeller, hoş ve çekici karakterler ile benzersiz oyun seviyelerinin büyük bir hasadı – tüm bunlar sizi CityMix Tri Peaks Solitaire olan yeni ve heyecan verici bir macerada bekliyor! Ücretsiz Kart Oyunları Şehri

🀄 KART OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ:
♠ klondike, solitaire deluxe ve klasik solitaire hayranları yenilenen oynanışı takdir edecek
♣ Solitaire sabrında kazanmayı daha da kolay ve güzel hale getirecek bonuslar kazanın
♥ reklam yok (ücretsiz bir kategori için kart oyunlarında nadir görülen bir şey) – hiçbir şey sizi kazanmaktan alıkoyamaz
♦ Solitaire TriPeaks oynayın ve heyecan verici hikaye sıkılmanıza izin vermezken rahatlayın
🃏 Bu ücretsiz bir kart oyunudur, bazı şeyler satın alınabilse de herhangi bir bağış yapmadan oynayabilirsiniz
🌍 İnternet bağlantısı olmadan dünyanın her yerinden çevrimdışı bile oynayabilirsiniz. Solitaire sabrınız her zaman yanınızda. Bir kart oyunu arıyorsanız, 250 solitaire uygulamasından birini buldunuz😎!

🏆 Herhangi bir sorunuz mu var? Her zaman yardıma hazırız! İşte support.citymix@broccoligames.ru ile bağlantı kurmak için e-postamız. Hala kart oyunlarını ücretsiz deneyip denememeyi mi düşünüyorsun? CityMix Tri Peaks Solitaire’i kurmak için binlerce neden!

HABERLER

What's new:
- New card mechanics
- Bonus levels
- Improvements and optimization
- Bug fix

If you like our game, please leave your feedback :)

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.