Dating & Chat with Transgender & Kinky – Transder

3.1.1

  • De pago
Meet & Date Yerel Trans Kadınlar, Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Sapıkça, Korkak, Transeksüel
4.7/5 Votos: 184
Versión
3.1.1
Actualización
30.07.2021
Requerimientos
5.0 ve sonrası
Tamaño
15M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Transder, transseksüel, crossdresser ve onların hayranları ile tanışmak için ücretsiz bir transseksüel flört uygulamasıdır, bizi “aşkın aşktır ve aşkın cinsiyet tanımadığına” daha çok inanmamızı sağlar.

Neden Transder?

1, Yerel tgirl bekarlarını bulmak kolay ve hızlı. Tinder gibi kolayca çalışır, ancak yalnızca trans ve lgbt insanlar için, sizi diğer yerel transseksüellerle buluşturmanın ne kadar uygun olduğunu hissedeceksiniz.

2, Giderek daha fazla trans bekar, Transder aracılığıyla MTF ve FTM ile tanışıyor ve çıkıyor. Ladyboy, shemale ve sissyboy için TS randevusu her zamankinden çok daha kolay olurdu.

3, Ne tür bir ilişki aradığınız önemli değil, bu Trans partner uygulamasında bulabilirsiniz.

4, Kullanıcılarımız yöneticiler, girişimciler, yatırımcılar, finansörler, doktorlar, avukatlar, milyarderler, ünlüler, profesyonel sporcular, modeller, oyuncular ve daha fazlasını içerir ve sahip olduğunuz her tarih benzersiz olacaktır.

5, AI teknolojisi tarafından ve manuel olarak kontrol edilen tüm profil bilgileri, Dolandırıcıları veya sahte profil bilgilerini silmeye ve engellemeye kararlıyız, böylece saf bir ortama sahip olursunuz, her eşleşmenin gerçek olduğundan emin olun.

6, Size her zaman yüksek kaliteli hizmet sağlayacak, göz atma, maç, sohbet, an ve profil modüllerimizi geliştirmeye devam edecek güçlü bir ekibimiz var.

7, Transder, bekarlar için en iyi sapık bağlantı ve çevrimiçi tanışma sitelerinden biri, bizi seçin, en akıllıca seçiminiz.

8, Harika bir profil, mükemmel bir profil fotoğrafıyla başlar ve kendinizle ve aradığınız şeyle ilgili bazı ayrıntıları doldurmayı unutmayın. Kaliteli bir profilin, diğer muhteşem adaylarla iletişim kurma şansı her zaman daha yüksek olacaktır.

Sonuçta, çok basit, hızlı, kullanışlı, güvenli bir hizmet sunmanız için buradayız. Şimdi Katılın ve yerel ve dünya çapında on binlerce milyoner transseksüel, biseksüel, Trans erkekler, Trans kadınlarla bağlantı kurun.

Novedades

- ❤.Optimize the layout of the App;
- ❤.Fix some bugs;

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir