April Coloring – Sayılarla Boyama oyunu

2.75.1

Yetişkinler için Sayılarla Boyama oyunları & Yağlı Boya. Oil Painting by Number.
4.6/5 oylar: 12,683
sürüm
2.75.1
Gerçekleştirme
29.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
83M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Tamamen eşsiz yetişkin için sayılarla boyama- dokunmak yerine kaydırarak boyama. Seviye atladıkça daha fazla görsel açılacak, ayrıca sizlerden hiçbir küçük noktayı gizlemiyoruz(büyütece hiç gerek olmayacak!). Sayılara göre boyama sayfaları ve çok daha fazlası boyama oyunları burada!

Gerçekçi boyamalar yapmanın yanında April Coloring yetişkin için sayılarla boyama yaratıcılığınızı geliştirebilmeniz için sizlere bu premium oyunu tamamen ücretsiz sanat görselleri sunuyor. April Coloring’in size gerçekçi bir deneyim ve rahatlama sağlaması için, kullanıcı deneyimine, basitliğe ve uygulama topluluğuna odaklandık!

NEDEN APRIL COLORING YETIŞKIN IÇIN SAYILARLA BOYAMA

● Boyama sanat etkinliklerini takdir ettiğinizi ve muhtemelen başka birçok boyama kitabı & boyama oyunları kullandığınızı biliyoruz. Sizi heyecanlandırmak istediğimiz şey, resim renklendirmenin nasıl hissettirdiğine yönelik tamamen benzersiz bir yaklaşım. Sadece oyunu indirin ve harika boyama sayfası nasıl oluyor kendiniz görün!
● Sizler için işleri kolaylaştırmak istiyoruz. Sadece paletin üzerine dokunun ve boyama sayfası doğru yeri anında bulacaksınız. Ayrıca ana boyama tahtası üzerindeki herhangi bir yere dokunabilir ve gerekli boyamayı yapmak için gerekli tüm alanları vurgulayabilirsiniz.
● Neredeyse tüm içerik ücretsiz – Daha fazla resim renklendirme deneyimi (yıldız) toplayarak ve seviye atlayarak ya da altın toplayarak kilitleri açılabilirsiniz.
● Resim oyunu ile birlikte gelen günlük içerikler – günlük olarak topladığınızdan emin olun – toplayamadıklarınız sadece abone olan kullanıcılar için açık olacaktır!
● Eğer çoktan abone olduysanız birçok sanat içeriği kazanacaksınız – özel içerikler, geçmiş günlük içerikleri ve reklamsız boyama oyunları. Üstelik April Coloring’i tek seferlik bir proje olarak değil, her zaman var olacak olan uzun vadeli bu projeyle birlikte ekibimizi destekleyeceksiniz!
● April Coloring Apple Pencil ile yüksek derecede optimize edilmiştir. Faydalanabileceğiniz tüm özelliklere bir göz atın – basınç ve açı hassasiyeti / çift dokunma ve daha fazlası ile birlikte!

Dünyanın her yerinden birçok insan bu eşsiz boyama kitabı deneyimini tatmaya başladı bile – Her ay 10 milyondan fazla boyama sayfaları renklendiriliyor.Yetişkinler için sayılarla boyama eğlencesine siz de katılın!

Eğer boyama kitabı geliştirebileceğimizi düşündüğünüz en ufak birşey varsa bize ulaşın! Yeni incelemeler ve destek e-postaları, uygulamamızı daha iyi ve daha akıllı hale getirmemize gerçekten yardımcı oluyor! Bizlere april@crimsonpine.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

HABERLER

Hello Dear Painters,

This update brings stability and performance improvements.

Happy Coloring!

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.